delivery
raty
gwarancja
porownywarka
doświadczenie
513045068
Darmowa dostawa od 299,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

STIHL RAPID HEXA innowacyjny łańcuch tnący

2023-10-14
STIHL RAPID HEXA innowacyjny łańcuch tnący

Technologia HEXA

Nowość od STIHL - łańcuch RAPID HEXA o sześciokątnym kształcie i krawędzi tnącej w kształcie litery V przekłada się na większą o 10% wydajność cięcia niż łańcuch Rapid Super. To także do 15% dłuższa praca bez konieczności ostrzenia, a samo ostrzenie jest szybsze i łatwiejsze.

Precyzja w każdym cięciu

Specjalny szlif Hexa i wąski rzaz sprawiają, że innowacyjna piła łańcuchowa STIHL Rapid Hexa 3/8" zapewnia wydajność cięcia większą o nawet dziesięć procent w porównaniu do piły łańcuchowej Rapid Super 3/8". Profesjonalni użytkownicy odczują wyraźną różnicę podczas ścinki, okrzesywania i przycinania na długość, zwłaszcza podczas cięcia ukośnie do włókien drewna. Ząb tnący nowej piły łańcuchowej STIHL Rapid Hexa 3/8" i kształt sześciokątnego pilnika do ostrzenia są do siebie idealnie dopasowane.

Najważniejsze zalety produktu:

✅ Do 15% dłuższa praca bez konieczności ostrzenia

✅ Do 10 % większa wydajność cięcia

✅ Doskonały rezultat ostrzenia

✅ Szybsze i łatwiejsze ostrzenie

✅ Innowacyjny design

✅ Płynniejsza praca

W porównaniu do pilników okrągłych system tnący STIHL Hexa – nowość na skalę światową – daje tym samym nawet mniej doświadczonym użytkownikom możliwość łatwego ostrzenia piły łańcuchowej pod idealnym kątem. System tnący STIHL Rapid Hexa 3/8" skutecznie i w nowatorski sposób wspiera profesjonalistów w dziedzinie prac leśnych w ich codziennej pracy. Dzięki swojej wyjątkowej konstrukcji, utrzymanie ostrości krawędzi tnących jest o wiele dłuższe niż w przypadku tradycyjnych łańcuchów tnących. To oznacza, że oszczędzasz czas i pieniądze na częstych wymianach łańcuchów.

Trwałość na najwyższym poziomie

Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą pracującym w lesie, czy też po prostu potrzebujesz narzędzia do pracy w ogrodzie, łańcuch tnący HEXA STIHL jest stworzony, by wytrzymać próbę czasu. Materiały najwyższej jakości i solidna konstrukcja sprawiają, że sprosta nawet najtrudniejszym zadaniom.

Zastosowanie

Łańcuch tnący jest łatwy w montażu i gotowy do użycia. Nowe zestawy tnące HEXA zapewniają optymalną wydajność, oferowane są przede wszystkim do profesjonalnych pilarek łańcuchowych STIHL wyposażonych w prowadnice o podziałce 3/8” i szerokości rowka 1,6 mm (przykładowo MS 362, MS 400, MS 462, MS 500i oraz MS 661).

3/8" Rapid Hexa (RH), 1,6 mm, 40 cm

3/8" Rapid Hexa (RH), 1,6 mm, 50 cm

3/8" Rapid Hexa (RH), 1,6 mm, 63 cm

Podczas cięcia łańcuch STIHL Rapid HEXA pracuje z niewielkimi odrzutami i wibracjami. Oznacza to, że możesz wydajnie ścinać drzewa i precyzyjnie rozdrabniać grubsze drzewa za pomocą piły łańcuchowej. Dzięki niskiej skłonności do drgań można precyzyjnie ustawić piłę łańcuchową i bezpiecznie prowadzić ją po drewnie.

HEXA STIHL to nowa era w technologii łańcuchów tnących ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐

Dzięki technologii HEXA - trwałości, precyzji i wydajności - narzędzie to zdobywa uznanie zarówno wśród profesjonalistów, jak i miłośników prac na świeżym powietrzu. Niech każde cięcie stanie się jeszcze bardziej efektywne i precyzyjne dzięki HEXA STIHL. To narzędzie, które zapewni doskonałe wyniki w każdym zadaniu.

Pokaż więcej wpisów z Październik 2023
Zaufane Opinie IdoSell
5.00 / 5.00 14 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-16
Szybko i sprawnie zrealizowane zamówienie
2023-08-18
Szybko, sprawnie, polecam.
pixel